Facebook
Instagram
Regaty Firmowe - Indywidualne podejście

REJSY ŻEGLARSKIE to coś dla Ciebie i Twojego zespołu!

To pełne emocji i zdrowej rywalizacji wyścigi blisko siebie żeglujących jachtów. Wymagają one zaangażowania od wszystkich członków załogi, co pogłębia relacje w zespole. Zgranie zespołu jeszcze nigdy nie było tak ważne! Nasz system szkolenia pozwala każdemu bez względu na umiejętności być aktywnym członkiem załogi a nawet sterować jachtem i zwyciężyć w prawdziwym wyścigu żeglarskim.

Nad wszystkim czuwa profesjonalny zespół Skiper’ów, a na zakończenie wyścigów na wodzie odbywa się dekoracja medalowa oraz nagrodzenie najlepszych zespołów.

Regaty organizowane przez „Na Fali” to gwarancja świetnej zabawy, pozytywnego współzawodnictwa oraz integracji, a wszystko to pod okiem doświadczonych Skiper’ów oraz ratowników WOPR.

Chcesz zmotywować, podziękować lub naładować akumulatory swoich pracowników? A może zależy Ci na prestiżu lub pozytywnych relacjach z partnerami biznesowymi? Jeżeli tak, to właśnie dla Ciebie są nasze Regaty Firmowe.

Twój zespół oczekuje czegoś więcej? Skorzystaj z innych naszych usług jak np. Motorówki BEZ patentu, Flyboard i Holowanie czy Skutery Wodne i stwórz pakiet dostosowany do Twoich indywidulanych potrzeb. Twoi partnerzy biznesowi i pracownicy na długo zapamiętają pobyt w Iławie nad najdłużym jeziorze w Polsce – Jeziorak. Kontakt z przyrodą niesie odprężenie i nierzadko sprzyja inspirującym rozmowom o celach biznesowych. Rejs jest okazją do nauki podstaw żeglowania. Może dla niektórych stanie się początkiem nowej pasji?

Czekamy na Twój kontakt w celu stworzenia pakietu usług dla Ciebie

Formularz kontaktowy