Facebook
Instagram
O nas

Witaj,

Posiadamy profesjonalny i nowoczesny sprzęt oraz doświadczenie, aby zorganizować Twój wypoczynek na najdłuższym jeziorze w Polsce – jeziorze Jeziorak.

W 2020 zakupiliśmy cztery ekskluzywne łodzie motorowe zaopatrzone w nowoczesne silniki Yamaha. Łodzie są nietuzinkowe, na wzór tych z Włoch czy Holandii, są bardzo dobrze wyposażone i niebagatelnie przestronne – posiadają ogromy pokład słoneczny na dziobie, ale też i na rufie. Wysoka burta na ponad 1 metr zapewni bezpieczeństwo dla najmłodszych miłośników wodnych przygód. A platformy kąpielowe na rufie pozwolą na swobodne zejście do wody. Wszystkie łodzie są wyposażone w cabrio dzięki któremu ochronisz się przed nadmiernym słońcem, ale też uzyskasz dużo prywatności będąc na wodzie.

Sprawdź nasz cennik oraz specjalne oferty przygotowane dla Ciebie, Twojej rodziny czy Twojego biznesu. Mamy zniżki dla Dużej Rodziny oraz Rodziny Jezioraka – szczegółowe informacje szukaj na naszym facebook’u! Doceniamy pracę lekarzy i wszystkich służb mundurowych i dlatego dla Was też mamy super rabaty! Ceny już od 140 zł / godzina !!!

Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy Twoją niezapomnianą wyprawę do Iławy i wypoczynek nad najdłuższym jeziorze w Polsce – jez. Jeziorak.

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia,

Na Fali !

 

Galeria

Formularz kontaktowy