Facebook
Instagram
Flyboard Holowanie - Spełniamy marzenia podróżników

Flyboard jest to „lot nad wodą w odrzutowych butach” napędzanych turbiną skutera wodnego, która zasysa wodę i tłoczy ją przez rurę do specjalnych dysz przymocowanych do butów. Pod wpływem generowanego ciśnienia uczestnik ma możliwość uniesienia się na wysokość kilku metrów nad wodą.

Wyjątkowe doświadczenie, którego możesz zaznać w Iławie na jeziorze Jeziorak. W zależności od wybranej opcji, sesja Flyboard może trwać 10 lub 15 minut.

W opcji dla grup zorganizowanych, jest możliwość skorzystania z tej ekscytującej zabawy w ustalonych ramach czasowych. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu różne pakiety uwględniające wypoczynek i zabawę na wodzie, które są doskonałą formą integracji grupy. Po szczegóły zapraszmay do sekcji Regaty Firmowe.

 

Holowanie to kolejna usługa skierowana dla osób, które chcą poczuć niesamowite emocje. Oferujemy letnią jazdę na nartach…..po wodzie. Narciarstwo wodne jest to bardzo efektowny i atrakcyjny sport, który dostarcza dużo adrenaliny i wrażeń. Jeśli nie narty to może koło, to też się u nas znajdzie – zapraszmy.

 

Sprawdź nasze inne usługi…zadzwoń i dokonaj rezerwacji!

 

Filmy

Formularz kontaktowy